موسسه اطلس تاریخ شیعه

بازگشت به صفحه نخست

موسسه فرهنگی ـ هنری اطلس تاریخ شیعه تحت اشراف حضرت آیت الله خوشوقت«ره» و با مدیریت حجت الاسلام بنایی کاشی با رویکرد نوآوری در روش‌ها و ايجاد جاذبه های هنری و ديداری، در طول ده سال فعالیت، تولیدات نو، علمی و چشم نوازی پدید آورده است.

نظر آیت الله خوشوقت(ره) درباره موسسه؛

بسم الله الرحمن الرحيم

بحمد الله «مؤسسه اطلس تاريخ شيعه» با محتوايی غنی، علمی و راه بردی شايسته، ضمن نوآوری در شيوه ارائه تاريخ و جغرافيای تاريخی اسلام و ديگر رشته های علوم اسلامی توانسته است گامی مفيد و مؤثر در دفاع از مکتب اهل بيت ـ عليهم السلام ـ بردارد. از خدای متعال قبول اين حرکات صادقانه و رضايت از اين خدمت بي نظير را خواستارم.

عزيز خوشوقت - تهران/ شعبان 1427 

 در حال حاضر فعّالیت مؤسسه در قالب سه گروه ويك كانون در جريان است:

1- گروه اطلس قرآن

2- گروه تاریخ

3- گروه جغرافیای تاریخی

4- کانون نشر احکام

 مکتب شیعه گنجینه علوم و معارف بي بديل اسلام است که تاریخ امامانش درخشان ترين منبع براي جوامع انسانی و الهام بخش تمام نسل ها است. معارف شیعه سرشار از آموزه هايی است که آشنایی و به کارگیری آن در زندگی، آلام بشری را تسکین مي دهد و انسان جست و جوگر را به منزل گاه سعادت رهنمون مي شود. اکنون انتقال این گنجینه عظیم و گران قدر که مجاهدت دانشمندان و فرزانگان شيعه آن را به دست ما رسانده، بر شانه عالمان اين عصر سنگيني می کند. بدیهی است با توجه به شرايط ويژه اين عصر و روزآمدی ابزارها و امکانات رسانه ای، استفاده از قالب‌ ها و روش‌های نوين برای ابلاغ محتوای غنیّ شیعه و زلال احکام و معارف آن به فطرت های پاک و حقيقت جو، لازم و ضروری مي نمايد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 تلفن تماس:    36704514 - 025

واحد فروش:  6816 294 0919

فروش اینترنتی: mehre-velayat.ir

کانال تلگرامی: telegram.me/atlasshia

کانال ما در پیام رسان ها: سروش ایتا آی گپ گپ

رایانامه:          این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نشانی موسسه: قم - خیابان امام موسی صدر (خاکفرج) - کوچه 69 - فرعی اول سمت راست - پلاک 1 - کد پستی: 3719635741

سروش ایتا آی گپ گپ